עידו גולדנברג- אנשים לתוצאות  , טל/פקס: 050-6968911  דוא"ל:idogold1@gmail.comייעוץ ארגוני

מהו תהליך הייעוץ  ?
כל חברה או בעל עסק נאלץ להתמודד עם משוכות רבות בדרך להשגת היעדים העסקיים. אנו מייצרים עבור לקוחותינו מרחב חשיבה נייטראלי במטרה לאפשר התמודדות טובה יותר עם האתגרים. התהליך מבוסס על אבחון מקיף לעובדי ומנהלי החברה המתקיים באמעות שאלונים מובנים , תצפיות וראיונות עם עובדים,ספקים ולקוחות. בסיום נשקף לצוות הניהולי תמונת מצב מהימנה על החברה ונציג תרחישי פעולה רצויים להתמודדות עם האתגר הארגוני.

בניית חזון ארגוני
יצירת חזון ארגוני הינו תהליך קבוצתי או אישי המאפשר למנהלים לייצר את מצב הרצוי , התמונה האידאלית, שתשרת את הגשמת יעדי החברה. אנו נעזור לצוות המנהלים ביצירת הסכמה אודות הערכים והנורמות שיושרו בארגון דרל מגוון כלי ייעוץ בהם אנו נעזרים לרבות סדנאות חוויה מחוץ למשרד (ODT) ותהליכים חוצי ארגון שישפרו את העברת המסרים לכלל העובדים והספקים של הארגון.

הגדרת יעדים והטמעתם
רוצה תוצאות טובות יותר ? הגדר יעדים!
המשפט למעלה מגלם את המוטו בהגדרת מטרות ויעדים ארגוניים.
ניהול באמצעות יעדים מכוון את הנוגעים בדבר לעשייה אפקטיבית ומאפשר לדרג המנהל לנהל תהליך בקרה על שיטות העבודה. הגדרת יעדים מהווה עדות לתרבות ארגונית תקנית ומקדמת המאפשרת לארגון להתנהל מול המתחרים וליצור מוטיבציה "מדבקת" לצוות העובדים.
ללא ספק מדובר באתגר ניהולי ,ניסיוננו עם לקוחות רבים יוכל לתרום לך בבנית תוכנית יעדים ישימה ברורה ומחייבת

תהליכי שינוי ארגוני
תהליך שינוי בין אם הוא אנושי,ייעודי או מבני מציף תחושות של דחייה וציפיה כאחד. אנו מאמינים שהצלחה ארגונית בעת שינוי תלויה אך ורק בהתמדה של צוות המנהלים וביכולתם לזהות את "הקולות בשטח" ולהגיב בהתאם.
המודל שלנו מתבסס על עבודתם של גריינר ומצגר (1983), ומתייחס בין היתר לנושאים כגון : גיוס רוב לתהליך,בחירת מובילי דעת קהל בארגון,הצטיידות ניהולית בסט פתרונות וכמובן מיומנויות תקשורת מתקדמות.